IP telefonija

“Viena platforma- dažādi servisi”

Cloud PBX

Virtuālā ofisa PBX pakalpojums 1 darba vietai + 1 lokālais numurs

€ 3,90 /mēnesī

Pieslēgšanas maksa*: € 8,00

*Slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, maksa par pieslēgšanu € 0,00.

  Paldies par pieprasījumu!

  Lūdzu, atstājiet savu kontakttālruni vai e-pasta adresi!

  Pieprasījums saņemts!

  Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

  Tarifu plāns Standard

  € 0,00 /mēnesī

  Tarifu plāns zvaniem uz Latvijas un ārzemju fiksētiem un mobiliem tīkliem, tiek pieslēgts Cloud PBX līnijām.

   Paldies par pieprasījumu!

   Lūdzu, atstājiet savu kontakttālruni vai e-pasta adresi!

   Pieprasījums saņemts!

   Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

   Tarifu plāns Bizness

   € 2,85 /mēnesī

    Paldies par pieprasījumu!

    Lūdzu, atstājiet savu kontakttālruni vai e-pasta adresi!

    Pieprasījums saņemts!

    Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

    Cloud PBX ir mūsdienīgs, mobils IP telefonijas risinājums

    Uzņēmumi mūsdienās tiecas būt elastīgāki nekā jebkad agrāk, un tas attiecas arī uz telefonijas jautājumiem. Lai gan agrāk bija svarīgi izvietot telefonu centrāli ofisā, pašlaik tendence virzās uz mākoņdatošanas risinājumiem un aktīvi attīstās IP telefonija.

    Cloud PBX ir moderna virtuālā IP telefonu centrāle

    Ar virtuālo telefonu centrāli uzņēmumā var vienkāršot un uzlabot IP telefonijas risinājumu ieviešanu, pārvaldīšanu un lietošanu. Galvenās priekšrocības ir klientu ienākošo zvanu plūsmas efektīvs sadalījums starp darbiniekiem, izmaksu optimizācija, vienārša telefonu aparātu pieslēgšana un pārvietošana starp kabinetiem, kā arī telefonijas sistēmas pārvaldīšana izmantojot portālu https://centrex.csc.lv Lietotāju skaitu var samazināt vai palielināt, atkarībā no biznesa vajadzībām. Bez kapitāliegūldījumiem – nodrošināt IP telefoniju uzņēmumā var bez papildus iekārtu uzstādīšanas.

    Telekomunikāciju izmaksu optimizācija

    Birojā vairs nav jāuzstāda papildus iekārtas, serveri un centrāles. Lai pieslēgtu IP telefonus, tos nepieciešams pievienot datu kabelim. IP Ttelefonijas risinājums paredzēts arī uzņēmumiem, kuriem ir tikai mobilie telefoni un parādījusies nepieciešamība pēc ienākošo zvanu sadalīšanas starp darbiniekiem.

    Uzņēmuma nozarei pielāgojams risinājums

    IP telefonija sniedz iespēju pielāgot telekomunikāciju risinājumus uzņēmuma specifikai un katram darbiniekam, tādejādi vienkāršojot ikdienu un uzlabojot darba vidi uzņēmumā. Sadaliet ienākošos zvanus, ierakstiet zvanus, izmantojiet balss pastu un citu pieejamo virtuālās centrāles funkcionalitāti.

    Statistika un precīza informācija par darbu ar klientiem

    Iegūstiet precīzu zvanu statistiku, izvērtējiet savu patērēto laika apjomu darbā ar klientiem un atdevi no komunikācijas. Informāciju varat izmantot plānojot turpmāko pārdošanas nodaļas darbu un resursus.

    Fiksēto, mobilo telefonu un datora apvienošana vienotā sistēmā

    Ar Cloud PBX, izmantojot aplikācijas mobile control un desktop control, varat savienot fiksēto telefonu numurus ar mobilajām ierīcēm un datoriem. Lietojiet vienotu korporatīvo telefonu grāmatiņu visās ierīcēs, zvanu pārvaldieska funkciju,  izveidojiet paralēlo zvanu uz fiksēto un mobilo telefonu, kā arī zvaniet no datora, ja nevēlaties izmantot telefonu.

    Uzticamība un kvalitāte

    Datu serveri atrodas fiziski apsargātā LVRTC datu centrā, kas nodrošina pakalpojuma drošību un nepārtrauktību. Kā pakalpojuma sniedzējs CSC TELECOM pilnībā atbild par virtuālās centrāles drošību. CSC TELECOM piedāvā kvalitatīvu IP telefonijas risinājumu, kas aizsargāts ar Audiocodes SBC

    Sazinieties ar mums