Unified Communications (UCaaS)

Pašreizējā tendence uz elastīgiem darba apstākļiem prasa, lai sakaru kanāli un piekļuve datiem būtu savienoti. Mūsdienu darba devēji ļauj saviem darbiniekiem piekļūt saviem e-pastiem, faksa ziņojumiem un dokumentiem no jebkuras vietas, kā arī dalīties un apspriest tos ar saviem kolēģiem. Lai gan tas prasa atbilstību drošības standartiem, tas piedāvā arī laika elastību un efektīvu sniegumu, kas kļūst arvien populārāks un ko sagaida darbinieks.

Sadarbība


Saziņa kļūst vienota

CSC TELECOM CloudPBX nodrošina vienkāršu un efektīvu saziņas metodi uzņēmumam. Tas uzlabo iekšējo komunikāciju, kā arī komunikāciju ar partneriem, piegādātājiem un klientiem. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, ceļā vai pie sava galda, mūsu risinājums nodrošina jums tādas pašas saziņas iespējas. Papildus Windows un MacOS darbvirsmas klientiem CSC TELECOM piedāvā visas funkcijas jūsu Android un iOS mobilajām ierīcēm.

Klātbūtnes pārvaldība
Neveiksmīgi zvani maksā laiku, enerģiju un, galu galā, naudu. Mūsu risinājums sniedz jums pārskatu par jūsu kolēģu pieejamību. Vai viņi runā pa telefonu? Sapulcē?  Balss pasta kastes izmantošana var sniegt zvanītājiem noderīgu informāciju pat tad, ja nav pieejamo aģentu.

Funkcijas
 -9 iepriekš noteikti klātbūtnes statusi
 -10 brīvi nosakāmi
 -Grupas tiesības, pamatojoties uz telpas koncepciju
- Sinhronizācija starp CSC TELECOM aplikācijām

Čats 
Ir daudz veidu, kā sazināties ar kolēģiem, piemēram, e-pasts, tālrunis utt. Bet īsākais un efektīvākais veids, kā apmainīties ar informāciju, ir čatā. Par katru tērzēšanas ziņojumu signalizē uznirstošā izvēlne datora ekrānā un mobilajā ierīcē, un to var nekavējoties izskatīt. Varat sākt tērzēšanu savā birojā datorā un nemanāmi turpināt tērzēšanu mobilajā ierīcē pa ceļam uz mājām. Jūs nepalaidīsiet garām nevienu ziņojumu, jo tie visi tiek glabāti tērzēšanas žurnālā un tos var lasīt jebkurā laikā no jebkuras vietas.

Funkcijas
 -1:1-Tērzēšana
 -Tērzētavas (pastāvīgas un iespēju pievienot dalībniekus)
 -Failu un attēlu pārraide
- Emociju zīmes
 -Tērzēšanas žurnāls
 -Nevainojama saruna visās galiekārtās
- Galddatori un mobilie tālruņi
-Uznirstošie paziņojumi mobilajai lietotnei


Ekrāna koplietošana
 Šī funkcija ir paredzēta sadarbības darbam ar dizainiem vai prezentācijām. Sāciet vienkāršu audio vai video konferenci un pēc tam pievienojiet ekrāna koplietošanas sesiju. Visi dalībnieki neatkarīgi no atrašanās vietas var piekļūt lietas materiāliem un sadarboties, lai atrastu labāko iespējamo rezultātu.
Jums nav nepieciešams sesijas ID vai papildu programmatūra.

Funkcijas
 -1:1 Screen Sharing
 -Ekrāna koplietošana konferenču telpās*
 -Visa ekrāna vai tikai vienas lietojumprogrammas koplietošana
 -Multi-monitors: izvēlaties logu, kuru vēlaties koplietot
- "nodot" kursoru
 -Šifrēta pārraide


Priekšrocības
 -Nav nepieciešama programmatūras instalēšana
 -Sesijas ID nav nepieciešams
 -Ietaupa ceļa izdevumus

Konferences 
Telefonsarunas ir svarīgs saziņas līdzeklis uzņēmumā. Konfigurācijai jābūt intuitīvai neatkarīgi no tā, vai tā ir paredzēta iekšējai uzņēmuma konferencei vai ārējai konferencei ar klientiem un partneriem.
CSC TELECOM DesktopControl lietotne var ļoti viegli izveidot gan neplānotas, gan plānotas konferences. Iekšējie dalībnieki var redzēt konferenci savās aplikācijās un pievienoties no turienes. Klienti un partneri (viesu dalībnieki) tiek aicināti pa e-pastu un var pievienoties konferencei, neinstalējot papildu programmatūru (CSC TELECOM WebMeet *). Mūsu risinājuma priekšrocības var izmantot visi dalībnieki , gan iekšējie, gan ārējie.

Funkcijas
 -Audio un video konferences
 -Video Full HD (H.264, VP8)
 -Viesu piekļuve, izmantojot CSC TELECOM WebMeet (WebRTC)

Sazinieties ar mums!