CSC TELECOM ir SAP oficiālais partneris

SAP Marketing Cloud

Ieskats bez sarežģījumiem
Digitālās ekonomikas laikmetā klientiem ir tūlītēja piekļuve dažāda veida informācijai un alternatīvām produktu izvēlē. Klients sagaida no zināmiem brendiem noteiktu klientu apkalpošanas līmeni, un kad tas netiek sasniegts, klients var pārtraukt izmantot brenda pakalpojumus. Uzņēmumiem kļūst arvien grūtāk atrast un saglabāt klientu loku, lai nodrošinātu pastāvīgu sava uzņēmuma izaugsmi. SAP Marketing Cloud ir vienkāršs un ērts risinājums, kas ļauj mārketinga speciālistiem palielināt uzņēmuma peļņu nodrošinot precīzus datus un mārketinga atskaites.

Mārketinga speciālistiem ir ierobežota informācija par uzņēmuma klientiem, jo bieži vien dati par klientiem tiek glabāti decentralizēti. SAP Marketing Cloud apkopo saziņu ar klientu un operatīvos datus no dažādām uzņēmuma nodaļām, ar kurām saskarās klients, nodrošinot vienotu skatu uz klientu, tādā veidā palielinot mārketinga stratēģijas efektivitāti. Mākslīgais intelekts nodrošina iespēju uzņēmumam pielāgoties mainīgajām klientu vēlmēm, kas savukārt palielina klienta lojalitāti, kā arī ir iespēja mērīt konkrētos skaitļos mārketinga kampaņu efektivitāti un precīzi aprēķināt mārketingā ieguldīto naudas līdzekļu rentabilitāti.

  1. Iegūstiet precīzus datus par klientu un uzlabojiet mārketinga kampaņu rezultātus
  2. Veiciniet klientu lojalitāti nodrošinot ātru un efektīvu atgriezenisko saiti ar klientu
  3. Novirziet mārketinga aktivitātes lielākai peļņai un palieliniet mārketinga kampaņu rentabilitāti

SAP Commerce Cloud

E-komercija - jauns skatpunkts

Samaziniet e-komercijas platformas izmaksas ar ātru ierīkošanu, ērtu apkalpošanu bez pielāgošanas vajadzībām.

Commerce Cloud apvieno dažādus e-komercijas pārdošanas kanālus un iekārtas uzņēmuma ietvaros. Pārdodiet vairāk un iegūstiet lielāku peļņu izmantojot iebūvētos mākslīgā intelekta risinājumus un e-veikalus.

Pēdējo gadu laikā SAP ir neapstrīdams e-komercijas platformu līderis. SAP jaunākais e-komercijas mākoņrisinājums paver jaunu skatu uz pārdošanas procesiem: nodrošinot gan maziem tirgotājiem, gan lielām korporācijām no dažādām nozarēm un situācijām tirgū pilnvērtīgu risinājumu ar B2C, B2B, un B2B2C biznesa modeli vien dažu dienu laikā. SAP Commerce Cloud risinājums ir izvietots mākonī, līdz ar to tiek nodrošinātas visas mākoņrisinājuma priekšrocības: tas ir ērti sasniedzams, kā arī ātrs risinājums ar dažādu mikroservisu arhitektūru.

SAP Commerce Cloud un jauns SAP Upscale Commerce risinājums nodrošina vairāk nekā tikai pirkuma personalizāciju: kvalitāte, pieredze, multikanālu slēgums, front office un back office apvienošana, kā arī pieprasījuma un piedāvājuma ķēdes apvienošana padara SAP Commerce Cloud patiesi unikālu. Iebūvētais mākslīgais intelekts veicina lielākus pārdošanas apjomus un lielāku peļņu nodrošinot individuālu iepirkšanās procesu katram klientam.

SAP Commerce Cloud kopā ar Experience Management (Qualtrics) risinājumu ļauj uzņēmumam uzklausīt savus klientus un uzlabot klientu apkalpošanu, lai klients pozitīvi novērtētu savu pieredzi saziņā ar noteiktu brendu.

Nepieciešama konsultācija? Uzrakstiet mums!