Video Innovation by Pexip

Atklājiet Pexip Engage un Pexip Build — video iesaistes risinājumus, kas radīti, lai palīdzētu Jums uzlabot sakarus ar patērētājiem.

Veidojiet uzticamus digitālos savienojumus

Patērētāji sagaida nevainojamu apkalpošanas pieredzi, kas savieno fizisko un digitālo saskarsmi. Organizācijas, kas adaptējas, iegūst konkurentspējīgas priekšrocības, lai attīstītu savu biznesu mūsu digitālajā pasaulē.

Lai paātrinātu šo izaugsmi, uzņēmumiem ir nepieciešamas inovācijas, kas:

  • izveido uzticamus digitālos savienojumus, kas ir viegli pieejami neatkarīgi no ierīces
  • ātri mērogo digitālos pakalpojumus un piedāvājumus

Pexip Engagement ērtai klientu iesaistei

Pexip klientu iesaistīšanai ļauj izveidot omnichannel saziņas iespējas, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, veidotu uzticību un sasniegtu klientus atbilstoši viņu un jūsu ekspektācijām.

Pexip platforma nodrošina plānošanas un video lietojumprogrammu pielagošanu, padarot vienkāršu kontakta izveidi ar auditoriju tādās nozarēs kā finanses, mazumtirdzniecība un sabiedriskie pakalpojumi.

Pexip Build individualizētai un integrētai video iesaistei

Pexip nodrošina aizraujošu galalietotāju pieredzi elastīgā un drošā video platformā. Izveidojiet īpaši izstrādātu video saturu, kas ir integrējams jūsu izvēlētajās tehnoloģijās un darbplūsmās.

Veiciniet pacientu, klientu un pasūtītāju uzticību, izmantojot uzstādījumus un iebūvētās integrācijas, kas atbalsta virtuālās konsultācijas dažādās nozarēs, tostarp mazumtirdzniecībā, finansēs, valsts sektorā un veselības aprūpē.