Pexip Enterprise Room Connector

Izmantojot Pexip risinājumus, varat viegli pievienoties Microsoft Teams vai Google Meet sapulcēm ar trešo pušu videokonferenču sistēmām.

Lai atvieglotu lietošanu un paplašinātu jūsu esošo videokonferenču sanāksmju iespējas, Pexip ir izveidojis licencēšanas komplektu Enterprise Room Connector, kurā iekļauts viss nepieciešamais, lai pieslēgtu videokonferenču telpas un nodrošinātu video sapulču hostingu un pievienošanos tām bez raizēm.

Izmantojot Pexip risinājumus, varat viegli pievienoties Microsoft Teams vai Google Meet sapulcēm ar trešo pušu videokonferenču sistēmām un integrēt savu video aparatūru, darba procesus un platformas

Kas lietotājiem patīk Pexip Enterprise Room Connector?

AI-driven technology
Intelektuālais dizains video konferencēm, kas nodrošina produktīvāku, saistošāku video sadarbību no jebkuras ierīces.
Works with all your devices
Izvairieties no piesaistes piegādātājam. Pexip integrācija ļauj jums un jūsu komandai viegli veidot savienojumus ar rīkiem, sistēmām un programmām, kuras jau izmantojat savā darbā.
Seamless join experience
Vienkāršojiet savu darbu konferenču telpā. Izveidojiet vienkāršu pievienošanās šablonu jebkurai video sesijai.
Make it your own
Izmantojot Pexip, varat pielāgot savu sākuma ekrānu un domēnu, lai gan darbinieki, gan viesi būtu droši, ka atrodas īstajā vietā.

Viegli pievienoties: Pexip apvieno visplašāko sanāksmju risinājumu klāstu

  • Nemanāmi integrējas ar jūsu videokonferenču aparatūru
  • Ērti pievienojieties sapulcēm, izmantojot Microsoft Teams, Skype for Business un Google Meet
  • Integrējas ar jūsu uzņēmuma sapulču plānošanas rīkiem
  • Sniedz IT pilnīgu kontroli pār sapulču un kalendāru datiem
  • Samazina stresu un atkarību no IT komandas
  • Atbalsta uzticamas ierīces, lai pazīstami dalībnieki varētu nekavējoties pievienoties

Microsoft Teams un Skype for Business

Mūsu Microsoft sertificētais mākoņu risinājums ļauj viegli pievienoties Microsoft Teams vai Skype for Business sapulcēm tieši no jūsu sapulču sistēmas. Informācija par pievienošanos tiek automātiski ierakstīta ielūgumos programmā Outlook un Teams, lai darbinieki un viesi varētu pievienoties no sev ērtas sapulču telpas.

Google Meet

Mūsu Pexip for Google Meet risinājums ļauj pievienoties Google Meet zvaniem no trešo pušu videokonferenču ierīcēm un sistēmām, paplašinot Google Meet izmantošanu organizācijās, kurām ir vairāki video sapulču risinājumi no tādiem piegādātājiem kā Cisco un Polycom, vai pat Skype for Business.

Pieslēdzaties visur

Izmantojot Enterprise Room Connector, varat savienot gan iekšējos, gan ārējos (viesu) lietotājus vienā sapulcē, izmantojot dažādu ražotāju ierīces, tostarp Cisco, Poly, Lifesize, Yealink un Huawei. Mūsu iebūvētās AI funkcijas nodrošina, ka katram ir vienādi lieliska vizuālā pieredze neatkarīgi no tā, ar kādu ierīci viņi pievienojas.

Reģistrējot savu videokonferenču aprīkojumu Pexip, lietotāji var pa tiešo savienoties ar citām telpām (iekšējām vai ārējām) bez nepieciešamības izvietot papildu videokonferenču infrastruktūru vai atjaunināt esošo. Uzlabota zvanu kontroles funkcionalitāte ar automatizētu tālruņu kataloga pārvaldību ļauj aizstāt un vienkāršot sarežģītus zvanu kontroles risinājumus.

Kāpēc globālās organizācijas izvēlas Pexip Enterprise Room Connector?

Elastīga un perspektīva video infrastruktūra
Izveidojiet nepieciešamo infrastruktūras risinājumu, izmantojot elastīgas izvietošanas un licencēšanas iespējas, kas pielāgojas jūsu uzņēmuma esošajām un nākotnes tehnoloģijām.
Drošība un datu kontrole
Drošas un privātas sapulces ar datu kontroli, pateicoties elastīgām izvietošanas iespējām, no lokālas mašīnas līdz privātam mākoņim.
Īsta savietojamība
Savienojiet standartizētas video konferences no Cisco, Poly, Lifesize un daudziem citiem, izmantojot Microsoft Teams, Skype for Business or Google Meet.