Korporatīvie WiFi tīkli

WiFi piekļuves punkts

€ 15,00 /mēnesī

Pieslēgšanas maksa: € 50,00

  Paldies par pieprasījumu!

  Lūdzu, atstājiet savu kontakttālruni vai e-pasta adresi!

  Pieprasījums saņemts!

  Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

  Atkarībā no uzņēmuma lieluma, darba specifikas un vajadzībām, veicam WiFi tīkla plānošanu un izstrādājam klientiem piemērotāko bezvadu tīkla risinājumu.

  Saistītie pakalpojumi:

  Korporatīvie WiFi tīkli

  CSC TELECOM piedāvā unikālo risinājumu, kas nodrošina korporatīvā WiFi tīkla izbūvi vietās, kur ir liels pielēdzamo ierīču skaits. Mēs garantējam nemainīgo ātrumu ne mazāku par 70 Mbit/s jebkurā tīkla pārklājuma punktā.

  Publiskie WiFi tīkli uzņēmumā

  Risinājuma darbu nodrošina vadības platforma, kas atbild kā par slodzes sadali starp  WiFi punktiem, tā arī ļauj konfigurēt katru ierīci, kuru pievieno tīklam. Plaša modeļu izvēle ļauj izvēlēties risinājumu jebkuram objektam ( arī ārpus telpām) . Vietās, kur ir augsts mitruma līmenis, pieejami uzstādīšanai piekļuves pinktu modeļi ar korpusu, kas pasargā ierīci no ūdens vai nokrišņiem. Šie modeļi atbalsta MESH tehnoloģiju, ar iespēju organizēt signāla retranslāciju bez  zudumiem.

  Iekšējie WiFi tīkli uzņēmumā

  Pie tīklu plānošanas objektos ar lielu platību ir jāievēro daudzas niances. Ļoti svarīgi, lai tiktu nodrošināta datu pārraide bez pārrāvumiem (seamless roaming), kas ļauj ierīcēm pārslēgties starp piekļuves punktiem, nezaudējot savienojumu ar WiFi tīklu.

  WiFi tīkla plānošana un ierīkošana ietver:

  • Klienta telpu izpēti un optimālo WiFi bāzes staciju skaita noteikšanu.
  • WiFi ierīču nepieciešamā izvietojuma noteikšanu.
  • WiFi ierīču konfigurēšanu.
  • Bezvadu interneta ierīču uzstādīšanu un ierīkošanu.
  • WiFi aparatūras apkalpošanu