Pieredzes stāsts- SIA KREISS

“..būtībā šie abi risinājumi Kreiss palīdz realizēt efektīvu un precīzu informācijas plūsmu, lai izvairītos no iespējamām kļūmēm. Un tas patiešām ir ļoti svarīgi – laiks ir nauda!”

Māksla, kas veidota kopā ar uzticamiem sadarbības partneriem.

Mākslai būtībā nav definīcijas, par to var atrast tikai dažādas interpretācijas.  Amerikāņu arhitekts Frenks Loids Raits uzskatīja, ka māksla ir dabas elementāro principu atklāšana un pārveidošana skaistās formās, kas piemērotas cilvēku vajadzībām. Tas vedina domāt, ka ikviens no mums ir mākslinieks savā jomā un arī loģistika ir māksla, turklāt ļoti sarežģīta. Tikai labi pārzinot savu mākslas jomu, var radīt patiešām novērtētus darbus. Tas ir attiecināms gan uz gleznu, gan muzikālu skaņdarbu, gan kino radīšanu. Tieši tā pat ir ar loģistiku, arī šeit neiztikt bez īpašām zināšanām un mākslas tās pielietot, lai radītu perfektu kustības ķēdi, dažreiz pat pa vairākiem kontinentiem, izmantojot dažādus pārvietošanās līdzekļus.

Tā prasa ciešu un sarežģītu sadarbību starp daudziem biznesa partneriem, lai tiem uzticētās preces pārvietotos arvien ātrāk un efektīgāk globālajā loģistikas tīklā. Būtiska nozīme teicama rezultāta sasniegšanai ir informācijas plūsmas nodrošināšanai, tas nozīmē gan ātrumu un precizitāti, gan tehnisko nodrošinājumu un garantijas. Turklāt izpildot svarīgu nosacījumu – nav būtiski, kur tu atrodies Latvijā, kādā no Alpu kalnu serpentīniem vai Ziemeļpolā – sakariem jābūt teicamiem.

PIEREDZES STĀSTS – SIA Kreiss

Īsumā par Kreiss: Lielākais loģistikas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Vairāk nekā 2500 dažādu jomu speciālisti. Vairāk nekā 1300 smago automašīnu, kas piegādā kravas Eiropā, NVS un Āzijas valstīs

Kādus CSC Telecom pakalpojumus izmanto Kreiss:

Lai panāktu efektīvu informācijas plūsmu, tiek izmantoti 2 risinājumi –

  1. Zvanu pārvaldīšanas risinājums Cloud PBX, aizvieto vecās telefonu centrāles, kas ir ērti konfigurējams, atbilst visām mūsdienu prasībām un nodrošina teicamu sakaru kvalitāti.
  2. Kontaktu centra sistēma Motion, ir vienota platforma saziņai ar iekšējo un ārējo klientu. Risinājums dod iespēju apvienot dažādus komunikācijas kanālus, sākot no SMS, zvaniem, e-pastiem līdz pat mājaslapas čatiem un sociālajiem tīkliem.

Kādi ir Kreiss galvenie ieguvumi, izmantojot abus risinājumus kopā?

Runājot par abu šo sistēmu pielietojamību, Kreiss Projektu vadītājs Oļegs Mihailovs atzīst, ka būtībā šie abi risinājumi Kreiss palīdz realizēt efektīvu un precīzu informācijas plūsmu, lai izvairītos no iespējamām kļūmēm. Un tas patiešām ir ļoti svarīgi - laiks ir nauda! Mūsu klienti mums uztic savas produkcijas piegādi, rēķinoties, ka piegādes tiks veiktas solītajā kvalitātē un termiņā. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar CSC Telecom varam izmantot mūsdienīgos sakaru un komunikācijas risinājumus. Īpaši vērtīga ir iespēja iekļaut mobilos sakarus kopējā kontaktu centra sistēmā, tas mums dod papildu ērtības un mobilitāti.

To apstiprina arī viens no pieredzes bagātākajiem Kreiss šoferiem Pāvels Koroļs - mūsu ceļā gadās ļoti dažādas situācijas un tieši ātrs zvans no mobilās ierīces 24/7 mūsu atbalsta komandai ofisā ļauj tās operatīvi risināt. Sākot no tehniskām problēmām, maršrutiem un dokumentiem līdz pat rūpēm par mūsu veselību.

Kreiss personāla speciāliste Inita Ļebedeva kā būtisku Kreiss izaicinājumu min lielo darbinieku skaitu, kur ikvienam komandas dalībniekam ir jābūt profesionālim. Tie ir ļoti dažādu jomu speciālisti, sākot no šoferiem un servisa darbiniekiem, līdz pat IT, klientu apkalpošanas un loģistikas speciālistiem. Veiksmīgai komandas sadarbībai ir nepieciešama kvalitatīva sistēma savstarpējai saziņai, lai operatīvi sniegtu atgriezenisko saiti un viens otru atbalstītu. Lielākā mūsu komandas daļa ir šoferi, no viņu pašaizliedzības un profesionalitātes ir tieši atkarīga pārvadāto kravu drošība un transportēšanas procesa efektivitāte, kas neapšaubāmi ir mūsu pievienotā vērtība mūsu klientu biznesam.

“Māksla nav lieta, tas ir ceļš” /E.Habards/

Vislielāko gandarījumu un patiesu prieku mums, CSC Telecom, dod māksla, kas veidota kopā ar uzticamiem sadarbības partneriem, ejot šo ceļu kopā.

Sazinieties ar mums