1000 bezmaksas SMS

€ 0,00

Jauniem klientiem pakalpojumā ir iekļautas 1000 bezmaksas SMS sūtīšanai Latvijā, kas jāiztērē 3 mēnešu laikā no Līguma parakstīšanas dienas.
Ja kopējais SMS skaits 3 (trīs) mēnešu laikā pārsniedz 1000 SMS, tad sākot ar 1001 SMS, pakalpojums tiek tarificēts pēc tarifu plāna.

  Paldies par pieprasījumu!

  Lūdzu, atstājiet savu kontakttālruni vai e-pasta adresi un vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies mūsu projektu vadītājs.

  Pieprasījums saņemts!

  Mūsu projektu vadītājs sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

  "SMS ir efektīvākais saziņas kanāls, kas nodrošina informācijas piegādes rādītāju 99,9% un vidējo ziņas izlasīšanas laiku – 4 minūtes."

  MASVEIDA SMS IZSŪTĪŠANA MĀRKETINGA KAMPAŅĀM

  sms.csc.lv  pakalpojums ir ideāli piemērots lietošanai SMS mārketingā, jo šādā veidā Jūs varat sasniegt savu mērķauditoriju jebkurā laikā un vietā. Iespējams viegli nosūtīt dažādas masveida ziņas dažādiem saņēmēju sarakstiem, balstoties uz jebkuriem Jūsu izvēlētiem kritērijiem.

  ĒRTA LIETOŠANA

  Pārvaldiet sms izsūtīšanu portālā sms.csc.lv – veidojiet saņēmēju sarakstus, sms tekstus, kampaņas, kā arī nepieciešamības gadījumā veiciet labojumus. Saņēmējiem kā sūtītāja vārds parādās uzņēmuma nosaukums. Sūtīt SMS nekad nebija tik viegli!

  PAKALPOJUMA INTEGRĀCIJAS IESPĒJAS

  Ja jums ir sava SMS sūtīšanas programma, varat integrēt to ar mūsu pakalpojumu caur HTTP API.

  VirziensTarifs par SMS
  LATVIJA (LMT, TELE2, BITE)*€ 0,030
  LIETUVA (OMNITEL, TELE2, BITE)*€ 0,025
  IGAUNIJA (ELISA, EMT, TELE2)*€ 0,045

  *Lielāku apjomu gadījumos iespējams izskatīt individuālu piedāvājumu. Tarifi norādīti bez PVN.

  Saistītie pakalpojumi:

  Sazinieties ar mums