IP mini centrāle 3CX

IP mini centrāle 3CX

3CX – IP telefonu centrāle, kas balstās uz atvērtiem standartiem un darbojas ar populārākajiem IP telefoniem.  Tas ir risinājums uzņēmumiem, kuri domā par klientu apkalpošanas kvalitāti. 3CX bezmaksas versija iekļauj web konferences priekš vebināriem, advancētu ienākošo zvanu sadalīšanu starp darbiniekiem,  IVR funkciju, balss pastu uz e-pastu,  aplikācijas viedtālruņiem, datoriem un citas iespējas – bez sarežģītas uzstādīšanas, kas ir raksturīga tradicionālajām centrālēm.

WebRTC vebināri

Intergrētais 3CX risinājums vebināriem ļauj kompānijām taupīt naudu un laiku, veicot virtuālās sapulces un, tajā pašā laikā, saņemt priekšrocības, ko sniedz iespēja redzēt sapulces dalībniekus.  Izveidot web-konferenci ar 3CX aplikāciju ir ļoti vienkārši – ir tikai pāris reizes jāuzklikšķina ar peli. Šādas konferences var izmantot ikdienas saziņā, jo sevišķi, kad  jāpalielina produktivitāte un efektivitāte.

3CX izmanto revolucionāro Google WebRTC tehnoloģiju, kas ļauj sūtīt balsi, video un citus multimēdiju datus izmantojot web pārlūku. Tas ļauj dalībniekiem viegli pieslēgties konferencei bez papildus aprīkojuma vai programmnodrošinājuma.

-Nav jāuzstāda aplikācija

-Viena klikšķa konferences izveidošana, caur WEB pārlūku

-Savienojams ar citām VoIP un videotehnoloģijām.

Lejupielādēt