Sīkdatņu izmantošana CSC TELECOM tīmekļa vietnēs

Lai uzlabotu mūsu apmeklētāju interneta pārlūkošanas pieredzi, CSC TELECOM savos interneta pakalpojumos izmanto sīkfailus jeb "cookies". Turpinot aplūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja nepiekrītat sīkfailu lietošanai, varat izmainīt pārlūka iestatījumus jebkurā laikā..

Portāls izmanto vietnes apmeklētības statistikas un analīzes programmu “Google Analytics”, kas dod mums iespēju apzināt lietotāju paradumus un uzlabot savu darbību, kā arī “Google Adsense”, kas ļauj izvietot Google reklāmas šajā vietnē un mums apzināt lietotāju paradumus reklāmu izmantošanā. Gan “Google Analytics”, gan “Google Adsense” darbība ir balstīta uz “cookies” izmantošanu.


Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko izmanto daudzas mājas lapas, lai fiksētu lietotāja apmeklējumu skaitu. Sīkdatne nevar izplatīt vīrusus vai citas kaitīgas programmas. Informāciju no sīkdatnēm nevar izmantot, lai iegūtu personīgo informāciju par Jums. Sīkdatņu informācija netiek nodota vai pārdota trešajām personām. Jūs vienmēr varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas Jūsu datorā, mainot interneta pārlūkprogrammas attiecīgos iestatījumus. Tomēr ievērojiet, ka šādā gadījumā Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot visas mājas lapas funkcijas.


Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkdatnes no CSC TELECOM, atveriet savas interneta pārlūkprogrammas papildiespējas, izvēlieties papildus sīkdatnes iestatījumus un pievienojiet mūsu mājas lapu sarakstam, kurā norādītas tīmekļa vietnes, kam liegtas tiesības nosūtīt uz Jūsu datoru sīkdatnes. Jūs varat arī izvēlēties dzēst atsevišķas vai visas sīkdatnes, kas iepriekš saglabātas Jūsu interneta pārlūkprogrammā. Ja Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu bez jebkādiem ierobežojumiem sīkdatņu saglabāšanai Jūsu datorā vai nedzēstām sīkdatnēm, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.


Mūsu kontakti

LV-1012, Rīga

Cēsu iela 31 k-3

Latvija

Tālr.: +371 67 78 0000

E-pasts: info@csc.lv

Mūsu rekvizīti

CSC TELECOM SIA

Reģ. Nr. 40003611196

PVN kods: LV40003611196

Jur. adrese: Cēsu iela 31, Rīgā, LV–1012

N/k. LV88HABA0551004382736

A/S Swedbank, kods: HABA LV22