Atšķirības no citām SIM kartēm

-TravelSIM M2M no steering GSM SIM kartes atšķirībā no lokālo mobilo GSM sakaru operatoru SIM kartēm strādā visā pasaulē visu operatoru tīklos. Ar Travel SIM M2M no steering SIM kartēm aprīkotas M2M iekārtas izvēlēsies lokālo GSM mobilo sakaru operatoru ar visspēcīgāko signālu, tādā veidā nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus arī tajās vietās, kur atsevišķam mobilo sakaru operatoram varētu būt problēmas ar zonas pārklājumu. Īpaši svarīgi tas varētu būt Latvijas lauku rajonos un maršrutos ārpus Latvijas robežām.

 

-Datu pakas ar iekļautām, fiksētām datu pārraides pakalpojumu mēneša abonēšanas izmaksām neatkarīgi no Valsts, kurā tobrīd uzturaties. Šis pakalpojums ir būtisks kravu piegādes kompānijām, kuras veic savus maršrutus dažādās valstīs, t.sk. ārpus ES robežām.

 

-Viena no TRavelSIM M2M no steering SIM karšu lietošanas opcijām nodrošina iespēju iegādāties noteiktu datu apjomu, piem. 1GB, kurš pēc tam tiek sadalīts uz visām kompānijas rīcībā esošajām SIM kartēm (M2M iekārtām). Katrai atsevišķai SIM kartei ir iespējams noteikt maksimālo datu lietošanas limitu.

 

-TravelSIM M2M no steering GSM SIM kartes piedāvā iespēju apvienot dažādus attālinātus, t.sk. ārvalstīs un kustībā esošus objektus vienotā tīklā ar šifrētu VPN datu pārraides kanālu palīdzību.