Cloud SIP-Line

Cloud Sip line ir virtuāla telefona līnija

Zvaniet no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot internetu telefona līnijas vietā! Šis pakalpojums nodrošina jūsu fiksētajam telefonam pieslēgumu caur internetu.

Uzticamība un kvalitāte

Datu serveri atrodas fiziski apsargātā LVRTC datu centrā, kas nodrošina pakalpojuma drošību un nepārtrauktību. Kā pakalpojuma sniedzējs CSC TELECOM pilnībā atbild par virtuālās centrāles drošību. CSC TELECOM piedāvā kvalitatīvu IP telefonijas risinājumu, kas aizsargāts ar ACME Packet sesijas robežkontrolieri.

Zvanu ieraksti

Veiciet zvanu ierakstus, analizējiet tos un uzlabojiet klientu apkalpošanu uzņēmumā, apmācot jaunos un esošos darbiniekus. Ja rodās pārpratumi, izmantojot sarunu ierakstus, varat tās objektīvi izvērtēt.

Fiksēto, mobilo telefonu un datora apvienošana vienotā sistēmā

Izmantojot aplikācijas mobile control un desktop control, varat savienot fiksēto telefonu numurus ar mobilajām ierīcēm un datoriem. Lietojiet vienotu korporatīvo telefonu grāmatiņu visās ierīcēs, izveidojiet paralēlo zvanu uz fiksēto un mobilo telefonu, kā arī zvaniet no datora, ja nevēlaties izmantot telefonu.

Telekomunikāciju izmaksu optimizācija

Birojā vairs nav jāuzstāda papildus iekārtas, serveri un centrāles. Risinājums paredzēts arī uzņēmumiem, kuriem ir tikai mobilie telefoni un parādījusies nepieciešamība pēc zvanu dalīšanas.