Cloud PBX

Ar Cloud PBX uzņēmumam tiek nodrošinātas mūsdienās nepieciešamās telekomunikāciju funkcijas. Risinājumi un funkcijas kas agrāk bija pieejami tikai lieliem uzņēmumiem, jo to ieviešana maksāja pārāk dārgi, tagad ir pieejami ikvienam.

Standarta telefona centrāles funkcijas

  • Īsā numerācija
  • Zvanu pārvirzīšana
  • Zvana gaidīšana
  • Zvanu liegums
  • Zvanu pāradresācija
  • Numura uzrādīšana/slēpšanu

Papildus funkcionalitāte


Telefona pārvaldīšana caur web interfeisu

WEB portālā https://centrex.csc.lv ir pieejami visi telefonu centrāles un lietotāju uzstādījumi, kā arī lietošanas instrukcija. Sistēmu var administrēt gan IT speciālists, gan lietotāji, jo katram darbiniekam var uztaisīt atsevišķu piekļuvi.

Desktop Control

Aplikāciju iespējams lejuplādēt portālā https://centrex.csc.lv un uzinstalēt uz Windows un MAC. Aplikācijā ir pieejami visi kolēģu telefona numuri un ar to var pārvaldīt savu galda telefonu, vai arī izmantot to komandējumos, lai zvanītu caur internetu.

Uzņēmuma darba laika kalendārs

Ar kalendāra palīdzību varat savlaicīgi plānot uzņēmuma darba laiku, pēc tā informējot klientu par jūsu darba laikiem, izmantojot balss paziņojumu. Noklausoties balss paziņojumu, klientam var dot iespēju atstāt savu telefona numuru, lai nākamajā darba dienā viņam atzvanītu.

Zvanu atskaites

Saņemt atskaites par ienākošajiem, izejošajiem, netabildētajiem zvaniem un to ilgumu.

Balss pasts

Ja nevarat pacelt zvanu, klients var ierunāt balss paziņojumu, kurš atnāks uz e-pastu. Jūs varat ar klientu vēlāk sazināties par konkrēto jautājumu.

Konferences zvans

Veidojiet konferenču zvanus ar neierobežotu lietotāju skaitu. Dalībnieki var izmantot galda, mobilos telefonus, datoru aplikācijas un konferenču telefonus. Pastāv divi konferenču varianti. Pirmais ir tad, kad visi zvana uz vienu numuru un ievada PIN kodu, lai uzsāktu sarunu, otrs ir tad, kad konferences rīkotājs savāc visus dalībniekus.

Mobile Control

Lejuplādējat MobileControl App Store, vai Play Store un uz reizi piekļūstat visu kolēģu telefonu grāmati. Aplikācija nodrošina iespēju zvanīt caur internetu, kas samazina sakaru izdevumus zvaniem uz ārzemēm, kā arī ceļojumu laikā. Ja esat aizmirsis uzlikt darba numuram pāradresāciju, to var izdarīt ar aplikācijas palīdzību.

Telefonu grāmata

Vienota sistēma, kurā pieejama visa Jums nepieciešamā kontaktinformācija, kuru ērti atrast un lietot arī no mobilajām ierīcēm un datora.

Paralēlais zvans

Saņemiet ienākošos zvanu vienlaicīgi uz fiksētā un mobila telefona. Pat ja neatrodaties darba vietā, variet būt pieejams klientiem.

Zvanu rinda

Zvanu rindas funkcija nodrošina zvanu sakārtošanu un apkalpošanu noteiktā secībā. Pastāv vairākas opcijas. Klientam zvanot uz uzņēmuma numuru, zvans var pienākt uz vairākiem telefoniem vienalicīgi, vai arī atkarībā no darbinieku noslodzes, tas nozīmē to ka zvans pienāks darbiniekam, kurš ir bijis viss mazāk aizņemts.

E-fakss

Nosūtiet un saņemt faksus bez faksa aparāta iegādes, izmantojot e-pastu. Katram darbiniekam var būt savs faksa numurs.

Cloud PBX IVR

Automātiskais virtuālais asistents filtrēs un sašķiro ienākošos zvanus atbilstoši Jūsu darbinieku zināšanām.