Atsauksmes

Atsauksmes

«CSC TELECOM ir uzņēmums, pateicoties kuram Veselības ministrija ir spērusi soli VoIP pakalpojumu izmantošanas virzienā, pie tam – pilnā ārpakalpojumā – no telefona aparātiem līdz pašām sarunām.
CSC TELECOM ir  pretimnākošs un spējīgs piedāvāt Veselības ministrijai risinājumu, kas, lai gan daudzkārt modernāks kā klasiskā telefonija, tomēr nesadārdzina līdzšinējās izmaksas. Mūsu uzstādījums bija palielināt funkcionalitāti, nepalielinot izmaksas un pēc iespējas izvairīties no investīcijām, jo, kā jau visas datu apstrādes tehnoloģijas, arī VoIP telefonija attīstās ļoti strauji, tādēļ Cloud PBX mums likās piemērots risinājums.
Šobrīd var teikt, ka esam pat guvuši ietaupījumu un lielāku brīvību pakalpojuma izmantošanā – tagad pakalpojumu varam saņemt no jebkuras vietas pasaulē ar jebkuru ierīci ar Interneta pieslēgumu.»


Raivis Vansovičs

Latvijas Republikas Veselības ministrijas IT nodaļas vadītājs


^

«Sadarbojamies ar CSC TELECOM jau 6 gadus. Pārvācoties uz jauno biroju, sākām izmantot Cloud PBX  risinājumu. Rūpniecības daļa gan palika uz vecās centrāles, bet CSC TELECOM speciālisti izveidoja risinājumu, kā ar īso numerāciju var zvanīt arī uz veco centrāli.
Esam apmierināti gan ar pakalpojuma kvalitāti, gan tehnisko atbalstu. Visi neskaidrie jautājumi vienmēr tiek atrisināti laicīgi.
Izmantojot Cloud PBX risinājumu jūtam gan izmaksu ietaupījumu uz telekomunikāciju risinājumiem, gan darbs ar sistēmu kļuvis ērtāks – tagad paši varam rediģēt informāciju par darbiniekiem, mainīt numurus, kā arī mums pieejama vienota korporatīvā telefonu grāmata.»


Egīls Meijers

Orkla IT daļas vadītājs


^

«Ar CSC TELECOM sadarbojamies  aptuveni 12 gadus. Izmantojam gan CSC TELECOM telefoniju un internetu.
Uzskatu, ka mūsu sadarbība ir veiksmīga, jo no CSC TELECOM puses ir ātra komunikācija un risinājumi. Turklāt CSC TELECOM ir pakalpojumu sniedzējs, kas pats pārskata mūsu izmaksas un iesaka dažādus veidus kā tās samazināt.
Sadarbojamies arī kā partneri, un ja mūsu klientiem ir nepieciešami sarežģītāki risinājumi, tad mēs vienmēr varam pakonsultēties ar CSC TELECOM speciālistiem par to, kā labāk to veidot. Varu ieteikt CSC TELECOM kā atbildīgu un uzticamu sadarbības partneri. »


Liene Spurģe

Transcom uzņēmuma vadītāja Latvijā


^

«CSC TELECOM Cloud PBX risinājums mums atviegloja biroja pārvākšanos uz jaunu ofisu, jo nebija jādomā par telekomunikāciju uzstādīšanu un jaunu kabeļu vilkšanu ēkā.
Augstu vērtējam  CSC TELECOM darbinieku atsaucību un operatīvo darbu klientu apkalpošanā, kā arī piedāvātos modernos un kvalitatīvos telekomunikāciju risinājumus. Tagad varam izvērtēt pakalpojuma lietošanas datus, veikt pāradresācijas, paralēlos zvanus uz galda un mobilajiem tālruņiem, kā arī citus risinājumus, kas atvieglo biroja darbu arī ikdienā.»


Andris Orniņš

VARUL vadības asistents


^

«Mūsu ikdienas darbs ir saistīts ar aktīvu komunikāciju ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, līdz ar to ļoti būtiski ir kvalitatīvi, mūsdienīgi telefonijas risinājumi un CSC TELECOM to spēj nodrošināt. Izmantojam IP telefonijas risinājumu un esam ļoti apmierināti ar kvalitāti un piedāvātajām iespējām.
Uzskatam, ka CSC TELECOM ir stabils un uzticams telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs.»


Jānis Dombrovskis

Sales.lv tirdzniecības nodaļas vadītājs


^

«Sadarbojamies ar CSC TELECOM jau 3 gadus un esam ļoti apmierināti ar izveidojušos sadarbību. Visvairāk mums patīk darbinieku elastīgā attieksme un iedziļināšanās klienta vajadzībās.
Kopš lietojam Cloud PBX risinājumu, telekomunikāciju izmaksas samazinājušās par vairāk kā 70%.
Rekomendējam CSC TELECOM  kā telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju, kā arī Cloud risinājumu, jo IP telefonija ir būtisks solis uzņēmuma izmaksu samazināšanā un klientu apkalpošanas līmeņa uzlabošanā.»


Jānis Beinarovičs

Jēkabpils pilsētas pašvaldības datortīklu un datorsistēmu administrators


^

«Strādājam ar CSC TELECOM  4 gadus. Esam apmierināti ar sakaru kvalitāti un piedāvātajiem tarifiem. Tehniskie jautājumi tiek atrisināti ļoti ātri.
Rekomendējam CSC TELECOM kā uzticamu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju.»


Dmitrijs Vongs

Hotel Jūrmala SPA tehniskais vadītājs


^

«CSC TELECOM vienmēr piedāvā atbilstošu risinājumu kompānijas specifikai un vajadzībām.  Sadarbojamies jau 2 gadus un augstu vērtējam kompānijas operatīvo darbu tehnisko problēmu novēršanā.»


Ojārs Lagzdiņš

Expobank informācijas sistēmu pārvaldes vadītājs


^

«Ar CSC TELECOM sadarbojamies jau 3 gadus. Esam ļoti apmierināti ar kompānijai izveidotajiem telefonijas risinājumiem un izmaksu optimizāciju telekomunikācijām. Novērtējam CSC TELECOM darbinieku profesionalitāti un Hellmann Worldwide Logistics sadarbību ar klientu konsultantu Kasparu, viņa pozitīvo attieksmi un atsaucību.»


Kaspars Eihe

Hellmann Worldwide Logistics izpilddirektors


^

«Varam ieteikt CSC TELECOM kā telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju, jo sadarbība ar šo uzņēmumu sniedz labu izmaksu un kvalitātes balansu, turklāt tajā nav birokrātisku sarežģījumu un jautājumi tiek risināti pēc to būtības.»


Mārtiņš Logins

Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra IT un sakaru daļas vadītājs


^

«Ilggadēja sadarbības pieredze ar CSC TELECOM ir pierādījusi, ka izveidoto taksofonu sistēmas drošība atbilst visām prasībām, kuras Pārvalde pieprasa no pakalpojumu sniedzēja.
Taksofonu sistēmas kvalitāte un tehniskās iespējas, kuras nodrošina CSC TELECOM, Ieslodzījumu pārvaldes objektos visā Latvijā atbilst normatīvo aktu prasībām un pakalpojuma sniedzēja profesionalitāte un operatīvā problēmu risināšana atbilst līguma nosacījumiem.»


I.Spure

Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece


^

«Ar uzņēmumu CSC TELECOM sadarbojamies jau kopš 2011.gada. Gadu gaitā esam pārliecinājušies, ka uzņēmums nodrošina ļoti kvalitatīvus telekomunikācijas pakalpojumus, kas jo īpaši ir jūtams pēdējā laikā.  Mūsu biznesā ik dienas notiek saskarsme ar ārvalstu partneriem un klientiem, kur komunikācijai ir ļoti liela loma. Kopš sadarbojamies ar CSC TELECOM, uzlabojumi ir pamatīgi, turklāt priecē, ka uzņēmums pēdējo gadu laikā pilnveido savu sniegto pakalpojumu kvalitāti, un piedāvā jaunus produktus. Ir ļoti labi sadarboties ar uzņēmumu, kurš vienmēr nodrošina ātru, kvalitatīvu servisu, un spēj rast lieliskus risinājumus jebkurā situācijā.»


Jānis Mozga

JSC SONORA Valdes priekšsēdētājs


^