Cloud PBX virtuālā centrāle

Ar virtuālo telefonu centrāli uzņēmumā var vienkāršot un uzlobot telekomunikāciju risinājumu ieviešanu, pārvaldīšanu un lietošanu. Galvenās priekšrocības ir klientu ienākošo zvanu plūsmas efektīvs sadalījums starp darbiniekiem, izmaksu optimizācija, vienārša telefonu aparātu pieslēgšana un pārvietošana starp kabinetiem, kā arī telefonijas sistēmas pārvaldīšana izmantojot portālu https://centrex.csc.lv. Lietotāju skaitu var samazināt vai palielināt, atkarībā no biznesa vajadzībām. Bez kapitāliegūldījumiem - nodrošināt telefonu centrāli uzņēmumā var bez papildus iekārtu uzstādīšanas.

Telekomunikāciju izmaksu optimizācija

Birojā vairs nav jāuzstāda papildus iekārtas, serveri un centrāles. Lai pieslēgtu IP telefonus, tos nepieciešams pievienot datu kabelim. Risinājums paredzēts arī uzņēmumiem, kuriem ir tikai mobilie telefoni un parādījusies nepieciešamība pēc ienākošo zvanu sadalīšanas starp darbiniekiem.

Uzņēmuma nozarei pielāgojams risinājums

IP telefonija sniedz iespēju pielāgot telekomunikāciju risinājumus uzņēmuma specifikai un katram darbiniekam, tādejādi vienkāršojot ikdienu un uzlabojot darba vidi uzņēmumā. Sadaliet ienākošos zvanus, ierakstiet zvanus, izmantojiet balss pastu un citu pieejamo virtuālās centrāles funkcionalitāti.

Statistika un precīza informācija par darbu ar klientiem

Iegūstiet precīzu zvanu statistiku, izvērtējiet savu patērēto laika apjomu darbā ar klientiem un atdevi no komunikācijas. Informāciju varat izmantot plānojot turpmāko pārdošanas nodaļas darbu un resursus.

Darba produktivitātes uzlabošana

Integrējiet Cloud PBX ar uzņēmuma CRM sistēmu un izmantojot pieejamo statistiku. Ierakstiet zvanus, lai uzlabotu telemārketinga cilvēku darba efektivitāti, apmācītu jaunos darbiniekus un kontrolētu uzņēmumā notiekošo. Lai sūtītu un saņemtu faksus tagad Jums nepieciešams tikai e- pasts.

Vairāku biroju apvienošana vienotā sakaru tīklā

Cloud PBX virtuālās telefonu centrāles sistēmā iespējams savienot vairākus birojus un filiāļu tīklus, kas atrodas dažādas vietās un pārvaldīt tos vienotā sistēmā – https://centrex.csc.lv. Portālā varat mainīt uzstādījumus, konfigurēt telefonus, pievienot jaunus lietotājus, kā arī aplūkot zvanu statistiku un veikt sarunu ierakstus.

Fiksēto, mobilo telefonu un datora apvienošana vienotā sistēmā

Ar Cloud PBX, izmantojot aplikācijas mobile control un desktop control, varat savienot fiksēto telefonu numurus ar mobilajām ierīcēm un datoriem. Lietojiet vienotu korporatīvo telefonu grāmatiņu visās ierīcēs, izveidojiet paralēlo zvanu uz fiksēto un mobilo telefonu, kā arī zvaniet no datora, ja nevēlaties izmantot telefonu.

Zvanu ieraksti

Veiciet zvanu ierakstus, analizējiet tos un uzlabojiet klientu apkalpošanu uzņēmumā, apmācot jaunos un esošos darbiniekus. Ja rodās pārpratumi, izmantojot sarunu ierakstus, varat tās objektīvi izvērtēt.

Uzticamība un kvalitāte

Datu serveri atrodas fiziski apsargātā LVRTC datu centrā, kas nodrošina pakalpojuma drošību un nepārtrauktību. Kā pakalpojuma sniedzējs CSC TELECOM pilnībā atbild par virtuālās centrāles drošību. CSC TELECOM piedāvā kvalitatīvu IP telefonijas risinājumu, kas aizsargāts ar ACME Packet sesijas robežkontrolieri.