Cloud PBX

Kā darbojas Cloud PBX virtuālā centrāle?

Ar Cloud PBX risinājumu, telefonijas ierīkošana kļūst ātrāka un vienkāršāka, jo tā darbojas caur interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, ka lai izmantotu IP telefoniju, birojā nepieciešams tikai datu tīkls un telefonus iespējams lietot uzreiz pēc to pievienošanas interneta kabelim.

Ātra un vienkārša virtuālās IP centrāles ierīkošana un uzstādīšana

Centrāle ir izveidota LVRTC datu centrā un pieeja tai tiek nodrošināta caur interneta portālu https://centrex.csc.lv. Mūsu tehniskais darbinieks sakonfigurēs virtuālās centrāles uzstādījumus, IP telefonus ar nepieciešamajiem uzstādījumiem un funkcionalitāti, kā arī aizbrauks un uzstādīs IP telefonus darba vietās, lai darbinieki varētu uzsākt darbu ar Cloud PBX.

Ērta telekomunikāciju sistēmas pārvaldīšana

Turpmāk, konfigurēt telefonus, pievienot jaunus lietotājus un uzstādījumus varēsiet izmantojot mobilās aplikācijas vai portālu https://centrex.csc.lv, vai zvanot pa tel. 80200900. Galvenajam administratoram ir pieeja, kurā viņš var pārvaldīt visus darbinieku telefonus un tiem nepieciešamos uzstādījumus. Katram lietotājam iespējams izveidot atsevišķu pieeju savam telefona kontam, kurā viņš var pārvaldīt telefona iestatījumus un nepieciešamības gadījumā tos mainīt.

Jaunu līniju pievienošana

Ja uzņēmumā nepieciešams pievienot jaunas telefonu līnijas, pasūtiet papildus Cloud PBX lietotāja pievienošanu Jūsu centrālei.

Telefonu aparātu pārvietošana

Ja darbiniekiem nepieciešams mainīt darba vietas, viņi var lietot savus fiksētos telefonus ikvienā citā darba vietā, kur ir pieejams uzņēmuma datu tīkls.